Registrace do našeho týmu

Kontaktní formulář

Na základě vyplnění kontaktního formuláře vás budeme kontaktovat pro doplnění podrobností registrace u kosmetiské společnosti Avon.

Při registraci máte možnost se zapojit do dárkového programu o nejoblíbenější výrobky Avon v celkové hodnotě 2200,- Kč - bližší info při registraci.

Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:
PSČ:
 

Dodatek k registraci: Registrací uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas s bezplatným zpracováním údajů poskytnutých v rozsahu této registrace vztahující se k tomuto možnosti spolupráce při prodeji kosmetiky AVON. Souhlas uděluji provozovateli za účelem dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích, zahrnující i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím emailů, a to po dobu 5-ti let od udělení souhlasu. Jako registrovaný mám právo přístupu ke svým osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas mohu kdykoli bezplatně na adrese správce písemně odvolat.

 

Novinky v katalogu

Aktuálně nejsou žádné novinky v katalogu.

Aktuální katalog

V současné době platí katalog č. 06/18 >>

Avon katalog 06/18

Telefon: +420 728 231 826
E-mail: j.jamrichova@seznam.cz